krem

Exkluzivní potravinový doplněk stravy pro zdraví a krásu od prokazatelně českého výrobce, který zaručuje kvalitu a účinnost.

Co to je?

Nutrihyal je speciální čistá kyselina hyaluronová biotechnologického původu určená pro výživu. 
Bezkonkurenční výrobek Anti-Aging Institute Nutrihyal je kyselina hyaluronová, která se přirozeně vyskytuje v organismu a věkem ubývá. Díky vlastnosti silně vázat vodu slouží v kloubní tekutině jako lubrikant a tlumič nárazů a potlačuje degradaci kloubní chrupavky. Také tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je přirozenou součástí všech pojivových tkání v těle.

Na co se používá?

Nutrihyal představuje nejnovější péči o klouby, osteoporézu a osteochondrální vady, kvalitní vlasy a kůži.
Speciální čistá kyselina hyaluronová Nutrihyal v nejvyšší možné denní dávce 100 mg je ideální řešení pro podporu celého pohybového aparátu. Může zabránit kloubním problémům všeho druhu, anebo vyřešit již stávající bolestivost.
Nutrihyal napomáhá zmírnění projevů degenerativních změn a urychlení rekonvalescence po nemocech pohybového ústrojí.

Pro koho je vhodný?

Nutrihyal je vhodný pro osoby všech věkových kategorií jako prevence kloubních problémů a vzniku osteoporézy, pro osoby vystavené vyšší sportovní nebo pracovní zátěži se symptomy kloubních problémů, nebo pro starší osoby, kde se již více projevují kloubní problémy a projevy stárnutí pokožky a zhoršená kvalita vlasů.

Jak se používá?

1 želatinová tobolka 100 mg denně po dobu dvou nebo nejlépe třech měsíců. Je možné zvolit jakoukoli denní dobu, na lačno, před jídlem nebo po jídle (nehraje roli). Ale každý den přibližně ve stejnou hodinu. Kúru je vhodné opakovat třikrát ročně.